Shperndaje kete biznes

   

Njoftime Rss

 

Adresa :
rr KAVAJES "Condor Center' kati II Nr 27
TIRANE
Shqiperia - Tirane

Trego biznesin ne harte

Tel :

Oraret e hapjes :
8:00-18:00

Lidhu me rss me biznesin

SISTECHALBANIA - SISTECHALBANIA

SISTEME MENAXHERIALE PER TE GJITHA LLOJET E BIZNESEVE SI DHE PAISJE PROFESIONALE NGA MARKAT ME TE NJOHURA : BIZERBA,WINCOR NIXDORF,DATALOGIC,SATO,MOTOROLA,METLER TOLLEDO ETJ

Nuk ka asnje njoftim nga ky biznes

Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK