Shperndaje kete biznes

   

Njoftime Rss

 

Adresa :
Rr.Shkelqim Fusha
Tirane
Shqiperia - Tirane

Trego biznesin ne harte

Tel :

Oraret e hapjes :
10:00-18:00

Lidhu me rss me biznesin

Webfaqja :
http://SPOT MT

SPOT MT - SPOT MT

SPOT MT, eshte nje kompani qe operon me trading online ne tregjet financiare po kerkon per te rinj qe flasin Italisht, Spanjisht ose Gjermanisht per pozicionin Sales Representative.

Kerkohen:

- persona te motivuar dhe me vetebesim
- te orientuar drejt arritjeve te qellimeve te kompanise
- aftesi te mira ne shitje, i vendosur
- aftesi per te punuar ne grup
- persona qe kane eksperienca te meparshme ne shitje dhe qe flasin mire Italisht, Gjermanisht ose Spanjisht
- Kane avantazh personat qe kane punuar me pare ne shitje

Ofrohet:

- mjedis pune i qendrueshem me page baze dhe me bonuset me te larta ne treg
- mundesi te shpejta ne promovim
- trajnimi dhe edukimi ofrohet nga kompania
- kontrate pune e rregullt e bazuar ne Kodin e Punes

Nqs jeni i/e interesuar per t`iu bashkuar kompanise tone dergoni CV ne hr.mt@spot-mt.com ose na kontaktoni ne nr: 0697078226

Nuk ka asnje njoftim nga ky biznes

Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK