Shperndaje kete biznes

   

Njoftime Rss

 

Adresa :
Rruga e Durresit, perballe Min. Mjedisit
Tirane
Shqiperia - Tirane

Trego biznesin ne harte

Tel :

Oraret e hapjes :
08:00 - 19:00

Lidhu me rss me biznesin

Webfaqja :
http://shpresa.al/

Shpresa AL - Shpresa AL

Shpresa-al Group, aty ku cilësia është më e lartë se çmimi

Kompania “Shpresa-Al Group” e krijuar në vitin 2002 ka arritur të afirmohet brenda një kohë të shkurtër në tregun shqiptar si një kompani prestigjioze dhe e besueshme në ofrimin e shërbimeve dhe produkteve të saj.

1-Rruga e Durresit,Perballe Min.Mjedisit,Tirane
2-Rruga e Kavajes,Perballe Poliklinikes Nr.9,Tirane
3-Pall.11 katesh,50m ne te djathte te muzeumit,Durres
4-Bulevardi Blue, Kamez
5-Per Programe(Bar,Dyqan,Magazine),Fusha e aviacionit, Tirane

Nuk ka asnje njoftim nga ky biznes

Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK