Shperndaje kete biznes

   

Njoftime Rss

 

Adresa :
Rruga e Dajtit,Lagjia"Qesarak"-Linze,perballe restorant Qesarakut,Apartamenti 33,kati 4 Tirane
Tirane
Shqiperia - Tirane

Trego biznesin ne harte

Tel :

Oraret e hapjes :
H 9:00-18:00 M 9:00-18:00 M 9:00-18:00 E 9:00-18:00 P 9:00-18:00 S 9:00-17:00 D: MBYLLUR

Lidhu me rss me biznesin

OKTOUEST - oktouest

Produktet tona kryesore perfshijne: Cases / Motherboard /Computers / Processors / Hard Drive / Memory Ram / Graphic Card / Power Supplies / Keyboards etj.Ne kemi nje manaxhim te standarteve nderkombetare,dhe nje kontroll te rrepte te cilesise,cmimet konkuruese,ne kohe te ofrimit dhe sherbimit te shpejte te konsumatoreve,te cilet kane fituar nje reputacion te larte dhe na kane bere nje furnizues te besueshem per klientet, ne mbare boten.Ne keto vite ,kemi krijuar maredhenie biznesi me shumice ne Evrope, Lindjen e Mesme, Ameriken e Jugut, dhe SHBA. Ne kemi mbajtur permiresime te vazhdueshme dhe jemi duke zhvilluar ne menyre te qendrueshme per tu bazuar ne konsolidimin e markes aktuale ne arritjet e biznesit. Me perparesite e cilesise se larte dhe kosto te ulet,ne jemi furnizuesi i autorizuar per shume konsumatore te markave te famshme te elektronikes te konsumit.Produktet tona jane shitur ne Evrope,Amerike, dhe ne Lindjen e Mesme.Nga sherbimet me cilesi te larte,kemi fituar reputacion te mire dhe prestigjitet nga konsumatoret.

Dorëzimi dhe kostoja brenda Shqiperise !

OKTOUEST Ne jemi gjithmonë duke u përpjekur për t'ju sjellë shërbimin më të mirë qe eshte i mundeshem.

Transporti në Tiranë dhe Fier, Falas. Nuk ka nevoje per karte krediti apo pagese ne llogari bankare .Ne ju dorezojme produktin,me courier ,ne ambjentin tuaj dhe ju do te paguani dore me dore pasi ta keni mare ate.

Si te porosis?

Mënyra më e thjeshtë është duke e porositur produktin nëpërmjet telefonit.044803833

Mob:0698138830 - Mob:0693396459

Menyra tjeter eshte te dergoni nje E-mail:sales@oktouest.com

Me keto menyra ,thjesht do te jepni një numër telefoni, adresën e shtëpisë ku ju doni të vijë produkti dhe kodin (ID) te produktit.

Mënyra tjeter është online nëpërmjet faqes tone të internetit www.oktouest.com .Per mos te patur veshtiresi ,gjeni gjuhen shqip qe ndodhet ne krye te faqes- djathtas.Ne vazhdim klikoni LOG IN dhe me pas klikoni KRIJONI NJE LLOGARI.Plotesoni formularin qe ju kerkohet.Transporti ne qytetet e tjera te Shqiperise .

Ne transportojmë të gjitha produktet brënda 2-3 dite pune në te gjitha qytetet e Shqipërise me një kosto prej €1,70 për porosi,kudo që të jeni,pasi te keni paguar me menyrat e meposhtme te pageses.

Ne rast se kostoja e porosise tuaj e kalon vleren e 100 euro blerje ,atehere ju nuk do te paguani kosto dergese.Kostoja e dergeses ne qytetin tuaj do te paguhet nga OKTOUEST .Ju do te paguani ne banke vetem koston e produkeve qe keni blere.

Menyrat e pageses:

Transfert Bankare

Visa Card

PayPal

Western Union

Nuk ka asnje njoftim nga ky biznes

Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK