Shperndaje kete biznes

   

Njoftime Rss

 

Adresa :
Autostrade, ngjitur QTU-se
Tirane
Shqiperia - Tirane

Trego biznesin ne harte

Tel :

Oraret e hapjes :
08:00-16:30

Lidhu me rss me biznesin

usluga - USLUGA shpk

Shesim dhe shperndajme XHAMA dhe AKSESORE te ndryshem te cilesise se larte ne te gjithe KOSOVEN Xhama transparet, dekorativ, laminat, temperuar, solar per ngrohje te brendshme, xhama me ngjyra, xhama ekstra clear si dhe xhama reflektiv dhe dekorativ. Na kontaktoni ne tel.: +355692082222 ose ne email: info@usluga-al.com

Nuk ka asnje njoftim nga ky biznes

Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK