Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Greqi, ofroj vend pune Pastrues / P...

Postuar nga EuroKEP ne 10/07/19

Informacion i pergjithshem

Qyteti/Fshati : Athine

Pozicioni : Tjeter

Arsimi : 8 vjecar

Eksperienca Pune : Me pak se 1 vit

Patente : A+B

Detajet e njoftimit

Kompani Greke që ofron shërbime të pastrimit, higjienës dhe mirëmbajtjes në zyra, spitale, hotele,fabrika,
dyqane që kërkojnë të rekrutojnë për punësim të drejtpërdrejtë:Pastrues / Pastruese / Punetor Hotelerie
për punësim të përhershëm / me orar të pjesshëm, në Athinë dhe në mbarë Greqinë.
Falas ushqimin edhe dhomen e gjumit per punet ne Hotele Greke.

Përgjegjësitë:
Përgjegjësitë përfshijnë, por nuk kufizohen në këto që vijojnë:
Organizimi dhe pastrimi i të gjitha fushave të përgjegjësisë që ai ndërmerr
Mbajini inventarët siç duhet
Prania tipike dhe bashkëpunimi me të gjithë anëtarët e stafit.
Pastrim,mirëmbajtje, grumbullimi i plehrave, dezinfektimi i objekteve sanitare.
Kualifikimet e kërkuara
Aftësitë e komunikimit në Greqisht/Leje Qendrimi ne Greqi
Shpejtësia dhe vëmendja në detaje
Jini serioz në punën tuaj, tipike në kohën.
Ofrojme
Pune te regullt ne Athine edhe gjithe Greqine.
Falas ushqimin edhe dhomen e gjumit per punet ne Hotele.
Paga sipas ligjit grek edhe sigurim shendetesor/pension.
Kontaktoni:Tel 0030 6982392863 edhe 00355 699468773
Email:eurokepathens@gmail.com
Adresa:Favierou 47 Metaxourgio Athine.(Perballe Stacionit te Autobusave per Shqiperine Papadakis)

Kontakto njoftuesin

EuroKEP
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 127
Vizita e fundit : 26/02 Ora 17:33
Nr i njoftimit : 14327
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK