Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

ofrojnë kredi në mes të veçant...

Postuar nga maria ne 14/04/17

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 1 000,00 €

Qyteti/Fshati : albania

Detajet e njoftimit

Përshëndetje
Unë jam Znj MARIA Eugenia, unë ofrojnë kredi për individët që kanë nevojë për një investim personal me një normë prej 2%. Shuma varion nga 2000 EURO 800,000 EURO. Unë jam i shpejtë dhe i drejtë. Kështu që unë gjithashtu dua njerëz të mirë dhe të denjë për confidences. Ju lutem më thoni në aplikacionet tuaja të kredisë shumën e saktë që ju do të donte dhe kohëzgjatjen ripagimit e zgjedhjes suaj. Ju lutem shkruani mua për kredi personale
Adresa ime email: mariaeugenia73@yahoo.com

Kontakto njoftuesin

maria
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 585
Vizita e fundit : 17/09 Ora 04:49
Nr i njoftimit : 9561
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK