Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Hua shumë e shpejtë midis të gji...

Postuar nga jefukoze ne 25/03/18

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 100,00 €

Qyteti/Fshati : Santiago del Estero

Detajet e njoftimit

Hua shumë e shpejtë midis të gjithëve
Është një organizatë e krishterë, shqetësimi i të cilëve është të ndihmojë njerëzit që kanë nevojë për para për të realizuar projektet e tyre. Pamja jonë është për shkak të fluturimeve të shumta në internet. Ne japim kredi të të gjitha llojeve të njohura nga Ligji Financiar dhe përdorim një normë interesi prej 3%; numri i whatsapp: +2348147850175
E-mail: jefukoze@gmail.com

Kontakto njoftuesin

jefukoze
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 165
Vizita e fundit : 23/09 Ora 04:19
Nr i njoftimit : 11933
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK