Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

shitje dhe montim kaminav

Postuar nga Ola Kamina ne 19/04/18

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 70 000,00 €

Qyteti/Fshati : ferizaj

Detajet e njoftimit

bejm shitjen dhe montimin e kaminav aeroterm prodhim Italian

Kontakto njoftuesin

Ola Kamina
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 146
Vizita e fundit : 18/08 Ora 19:39
Nr i njoftimit : 12147
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK