Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Pjese rezerve per kamiona

Postuar nga Amir ne 07/12/18

Informacion i pergjithshem

Qyteti/Fshati : Prelez i Jerlive

Detajet e njoftimit

Bejme shitjen e pjeseve rezerve per kamiona si dhe shitjen e kamionave
Per info na kontaktoni ne 045944289

Kontakto njoftuesin

Amir
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 325
Vizita e fundit : 28/01 Ora 12:59
Nr i njoftimit : 13389
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK