Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Apple iPhone 6 Plus - 64GB - Hapës...

Postuar nga philip ne 05/11/17

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 300,00 €

Qyteti/Fshati : sarajevo

Detajet e njoftimit

100% origjinal i ri
Me fabrikën e hapur
1 vit garanci ndërkombëtare
Gjithashtu vjen me faturë dhe fatura

Kontakto njoftuesin

philip
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 152
Vizita e fundit : 11/07 Ora 19:59
Nr i njoftimit : 10877
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK