Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Shes ose nderroj

Postuar nga Arjeta ne 21/02/17

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 2 500,00 €

Qyteti/Fshati : Gjakove

Kilometra : 14000

Viti Prodhimit : 2008

Motor Kubik : 14 Cm3

Marka : Skoda

Kondicioner : Po

Lenda djegese : Benzine

Detajet e njoftimit

Shes makinen time Fabia Skoda e regjistruar deri me 2018, me tabela AA ne gjendje motorike shume te rrregullt, Munde te bejme dhe nderrim me ndonje makine ne tabela Ks. Cmimi i shitjes 2500 euro

Kontakto njoftuesin

Arjeta

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 803
Vizita e fundit : 22/09 Ora 08:16
Nr i njoftimit : 8967
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK