Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

shtoje me ngrohje

Postuar nga flaka ne 07/11/18

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 18,00 €

Qyteti/Fshati : Gjakovë

Detajet e njoftimit

Shiten shtrojë me ngrohje me korent shume ekonomike 60-70wh Cilesore dhe te sigurta 120 cm me 160 cm Me sistem komandimi Cmimi 18 euro.

Me shumice dhe pakice

Porosia mund te meret ne Gjakove dhe Tirane
viber, whats up +355693475389

Kontakto njoftuesin

flaka
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 116
Vizita e fundit : 17/04 Ora 00:20
Nr i njoftimit : 13260
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK