Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Thjerreza profesionale Canon EF

Postuar nga Agron Elezi ne 21/03/17

Informacion i pergjithshem

Qyteti/Fshati : Gjilan

Detajet e njoftimit

Shes thjerreza te reja te perdorura vetem nje here si me poshte:
EF 50mm f/1.2L USM
EF 24mm f/1.4L II USM
EF 70-200mm f/2.8L IS USM
Keto thjerreza jane origjinale te blera ne USA.
Ju lutem kontaektoni ne numrin 044211783 per cmimet dhe informata te tjera

Kontakto njoftuesin

Agron Elezi
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 391
Vizita e fundit : 22/09 Ora 08:17
Nr i njoftimit : 9261
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK