Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Apple iPhone 7 Plus 128GB Lexuara =...

Postuar nga John ne 15/08/17

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 550,00 €

Qyteti/Fshati : gjilan

Detajet e njoftimit

Ne shesim të gjithë serinë e fabrikës së re të markës origjinale të hapur Apple iPhone dhe ne shesim me çmim të shitjes me shumicë dhe çmim të shitjes me pakicë. Ne gjithashtu pranojmë pagesa nëpërmjet PayPal

Kontaktoni: jjconrow1 (@) gmail.com

================================

Apple iPhone 7 Plus 256GB Lexuara == € 590
Apple iPhone 7 Plus 128GB Lexuara == € 550

Apple iPhone 7 256GB Lexuara == € 560
Apple iPhone 7 128GB Lexuara == € 500

Apple iPhone 6s Plus 128GB Lexuara == € 470
Apple iPhone 6S Plus - 64GB Lexuara == € 450
Apple iPhone 6S Plus - 16GB Lexuara == € 430

Apple iPhone 6S 64 GB GOLD Lexuara == € 500
Apple iPhone 6S 16GB GOLD Unlocked == € 520

Apple iPhone 6Plus 16GB 4G Lexuara == € 400
Apple iPhone 6Plus 64GB Lexuara == € 420
Apple iPhone 6Plus 128GB Lexuara == € 450

Kontakto njoftuesin

John

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 194
Vizita e fundit : 14/07 Ora 04:15
Nr i njoftimit : 10452
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK