Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Këtu është zgjidhja.

Postuar nga ferdinand ne 17/04/18

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 44,00 €

Qyteti/Fshati : 44

Detajet e njoftimit

Mirëmëngjesi.
Unë ofroj kredi për të gjithë njerëzit e sinqertë dhe të ndershëm; ata që kanë nevojë për kredi në 72 orë dhe që janë në gjendje të paguajnë të holla. Kredia ime fillon nga 3000 € në 90.000 € me një normë norma e interesit prej 3% në vit për një afat të ripagimit prej 2 vjet deri në 25 vjet . kontaktoni: fritzeferdinand57@gmail.com

Marrë kredi tuaj në 72 orë më, ofron vlefshme për cilindo person. kontaktoni: fritzeferdinand57@gmail.com

Kontakto njoftuesin

ferdinand
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 85
Vizita e fundit : 19/08 Ora 06:23
Nr i njoftimit : 12130
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK