Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Postuar nga Arian ne 10/09/18

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 150,00 €

Qyteti/Fshati : Mitrovic

Detajet e njoftimit

Shes ps3 3 Jostik dhe 4 lojra, GTA 5 , Fifa 18 , Call of duty black ops 2 , Blur

Kontakto njoftuesin

Arian
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 186
Vizita e fundit : 26/05 Ora 20:01
Nr i njoftimit : 13006
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK