Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

UDHETJES DHE PUNOJMË JASHTË PUNË...

Postuar nga milano ne 03/12/17

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 3 500,00 €

Qyteti/Fshati : toronto

Pozicioni : Tjeter

Arsimi : Profesional

Eksperienca Pune : 6-12 vjet

Patente : A+B

Detajet e njoftimit

Hazelton Hotel Toronto është e vendosur në 118 Yorkville Ave | Toronto, Kanada M5R 1CR. Ne jemi një kompani në rritje dhe tani jemi duke marrë një kontratë të re në kompaninë tonë, sepse kontratat e vjetra të nënshkruara nga punëtorët e tanishëm tani janë të vonuara dhe të mbushura me vende të lira. Si një kompani në zhvillim, ne ofrojmë më shumë se vende pune për publikun.
Personat e interesuar në cilëndo nga pozicionet e mëposhtme duhet
Ju lutemi na kontaktoni me email me CV dhe numrat e kontaktit.
Për më shumë informacion mbi ofertën e punës, ju lutemi kontaktoni agjentin tonë ....... info email: milanorodriguez74@gmail.com

Menaxheri i Hotelit
Accountants
Menaxheri i Restorantit
Koordinatorët e shitjeve
Chef / Sous Chefs
Menaxheri i Spa
Teknikët e TIK
Punëtorët e mirëmbajtjes
Drivers
banakiere
Kamerierë / Kamariere
concierges

        Për udhëtarët që vënë një pritje në luks, Hazelton Hotel Toronto jep. Vizitorët e kohëve të fundit thanë se vëmendja e stafit në detaje i bën mysafirët të ndihen si mbretër. Dhe 156 dhoma dhe suita nuk janë shumë të mërzitshme: Strehimet shfaqin pikëpamjet e dhomave të hoteleve të cilat janë të pajisura me, TV të sheshtë, krijuesit e kafes Nespresso dhe Wi-Fi me kompliment. Banjat janë po aq mbresëlënëse me instalimet e dushit të shiut, tualetin La Bottega dhe dyshemetë të nxehta. Sfida e viteve 1940 Hollywood frymëzon atmosferën në Hazelton Hotel përjetshëm. Shkruani njërën prej 62 dhomave të pronës ose 15 suita luksoze dhe do të përjetoni atë që mysafirët e mëparshëm lavdërojnë më shumë për Hazeltonin: hapësira të mjaftueshme dhe tavane më të larta se 9 metra. Plus, banesat e disponueshme të dhomave të mysafirëve vijnë me dysheme të nxehta, tualete të shiut dhe tuba të mëdhenj. Zgjasni trajtimin yll ndërsa shikoni celebet në ekranin e madh; hoteli strehon teatrin e vet privat të ekranit me tapiceri prej lëkure për 25 mysafirë. Ose të kënaqni veten me trajtime rinovuese në Spa Plus, pazaret e Yorkville dhe opsionet e larta të ngrënies të ulen vetëm jashtë dyerve të Hazeltonit. Një pjesë e hoteleve kryesorë të botës, prona merr pjesë në programin e besnikërisë së Klubit të Liderëve. Për më shumë informata ju lutemi kontaktoni agjentin tonë përmes emailit: Milanorodriguez74@gmail.com

Kontakto njoftuesin

milano

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 227
Vizita e fundit : 21/07 Ora 11:25
Nr i njoftimit : 11078
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK