Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Toka ne shitje

Postuar nga Parcela ne 24/11/18

Informacion i pergjithshem

Qyteti/Fshati : Parallove

Detajet e njoftimit

Shitet parcela afer restaurantit "Zheneva" ne Parallove, rruga Gjilan-Prishtine, me siperfae afer 50ari (5000m2).
- Parcela ka qasje direkte ne rruge shoqerore dhe ne rrugen magjistrale Gjilan-Prishtine.
-Uje te bollshem dhe rryme.
- Per rreth male dhe pisha, e pershtatshme per ndertimin e villave (shtepive).
-Posedon dokumentacion te rregullt, gje qe eshte e nevojshme per bleresin.

Cmimi sipas marreveshjes.

Te interesuarit mund te kontaktojne ne numrin e tel: 044/260-803
049/734-468

Kontakto njoftuesin

Parcela
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 162
Vizita e fundit : 15/06 Ora 08:47
Nr i njoftimit : 13326
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK