Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Shes shtroja gome per Gjedhe

Postuar nga Agon Loshaj ne 30/08/17

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 89,00 €

Qyteti/Fshati : Peje

Detajet e njoftimit

Shes shtroja Gome per Gjedhe, jane te standardeve me te larta boterore, shtojne pastertine mibrembajtjen dhe produktivitetin ne fermen tuaj.
Specifikimet: Gome sintetike, pa kundermim.
Dimensionet,
Gjatesi X Gjeresi X Trashesi = 183cm X 122cm X 2 cm.
Pesha 44kg per cope.

Kontakto njoftuesin

Agon Loshaj
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 193
Vizita e fundit : 20/07 Ora 19:06
Nr i njoftimit : 10503
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK