Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

oferta dhe të financimit

Postuar nga Dalila ne 12/06/17

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 100,00 €

Qyteti/Fshati : Paris

Detajet e njoftimit

Përshëndetje, unë jam një individ dhe unë ofrojnë kredi për çdo person me karakter të mirë moral, dhe duke pasur një burim të të ardhurave mujore. Unë ofroj mes 3000 dhe 9 000 000 Euro me një normë interesi prej 3% mbi 25 vjet. Unë do të doja të sqaruar se dispozita e disa dokumenteve do të jetë e domosdoshme.

Kontakto njoftuesin

Dalila

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 329
Vizita e fundit : 22/09 Ora 08:23
Nr i njoftimit : 10051
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK