Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Maska te zeza

Postuar nga Shaban ne 12/01/17

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 3,50 €

Qyteti/Fshati : Prishtine

Detajet e njoftimit

Kam pare qe maska e zeze per fytyre po kerkohet mjafte shume,nga te gjithe njerzit. Kam ne dispozicion maska te zeza te ardhura nga Turkia. Vlen te ceket se kjo maske eshte origjinale dhe ka qmimin 3,50€ nese ju intereson diqka me teper per keto maska na shkruni ne nr 049-136-395 ne viber

Kontakto njoftuesin

Shaban
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 571
Vizita e fundit : 22/09 Ora 11:23
Nr i njoftimit : 8485
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK