Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Postuar nga penoni ne 21/06/17

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 150,00 €

Qyteti/Fshati : Prishtine

Detajet e njoftimit

Shitet qenush racave të pastërta Pomeranez, gardian, me pasaportë, mikroçip, kartë shëndetësore me vaksinat e para dhe worming, kontrollohen nga një veteriner.

Kontakto njoftuesin

penoni

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 290
Vizita e fundit : 18/07 Ora 07:44
Nr i njoftimit : 10096
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK