Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Quen Chow Chow

Postuar nga mariapekilou ne 21/06/17

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 150,00 €

Qyteti/Fshati : Prishtine

Detajet e njoftimit

Shitet qenush racave të pastërta Quen Chow Chow, gardian, me pasaportë, mikroçip, kartë shëndetësore me vaksinat e para dhe worming, kontrollohen nga një veteriner.

Kontakto njoftuesin

mariapekilou

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 323
Vizita e fundit : 16/07 Ora 21:36
Nr i njoftimit : 10095
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK