Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

shes tetelin per bageti

Postuar nga nazi ne 21/12/16

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 1,00 €

Qyteti/Fshati : prishtin

Detajet e njoftimit

shes tetelin shum te mire per kafshe,qmimi 1,5 euro

info kontakto ne 044202300 dhe 045145034 viber whatsapp.

Kontakto njoftuesin

nazi
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 514
Vizita e fundit : 21/07 Ora 16:34
Nr i njoftimit : 8269
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK