Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Canon EOS 5D Mark III me EF 24-105m...

Postuar nga ibaymarts ne 07/01/17

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 1 000,00 €

Qyteti/Fshati : Pristina

Detajet e njoftimit

ri Canon EOS 5D Mark III me EF 24-105mm IS lente me pajisje të plotë dhe garanci 1 vit

(Skype: ibaymart)

Kontakto njoftuesin

ibaymarts

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 469
Vizita e fundit : 22/09 Ora 08:25
Nr i njoftimit : 8404
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK