Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Shitet Vetura Hyundai Tucson

Postuar nga dritero ne 19/11/17

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 5 500,00 €

Qyteti/Fshati : Prishtine

Kilometra : 208000

Viti Prodhimit : 2005

Motor Kubik : 2000 Cm3

Marka : Huinday

Kondicioner : Po

Lenda djegese : Nafte

Detajet e njoftimit

Shitet Vetura Hyundai Tucson 2.0 Diesel. Prodhimi vitit 2005. Vetura eshte ne gjendje perfekte. Eshte e pajisur me Senzora dhe kamere parkingu. Gomat e Reja M+S (Mudd and Snow). Kontrollat Teknike i ka te kryera qdo 6 muaj tek AGS (Allmakes Global Services) Ne Magjistralen Prishtine - Mitrovice. Ka sigurim deri ne Mars 2018. Eshte teper komod sidomos per udhetime te gjata. Sa i perket derivateve ne rruge lokale shpenzon 10 litra ne 100 Km, kurse ne rruge te gjata maksimum 7.5 Litra ne 100 Km.

Kontakto njoftuesin

dritero
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 174
Vizita e fundit : 19/07 Ora 12:22
Nr i njoftimit : 10981
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK