Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

SHES VITRINEN

Postuar nga Fatbardh ne 11/01/18

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 80,00 €

Qyteti/Fshati : Prishtine

Detajet e njoftimit

Shes KOMODEN(Vitrinen)E re dhe e ruajtur.
Me madhesi te pershtashme,vend te mjaftueshem per libra,tv etj.

Kontakto njoftuesin

Fatbardh
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 141
Vizita e fundit : 18/07 Ora 07:44
Nr i njoftimit : 11335
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK