Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Shes mobiljet e sapo blera

Postuar nga Granit ne 07/12/17

Informacion i pergjithshem

Qyteti/Fshati : Prishtine

Detajet e njoftimit

Shes mobiljet e sapo blera. Mobiljet jane shume te bukura dhe te pershtatshme per fjetje. Ato jabr 3+3+3+1. Te interesuarti mund te kontaktojne ne kete nr te telefonit 0038649 888 191

Kontakto njoftuesin

Granit
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 157
Vizita e fundit : 18/07 Ora 06:06
Nr i njoftimit : 11090
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK