Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

dyr dhe dritare druri te reja

Postuar nga artoni ne 16/09/17

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 60,00 €

Qyteti/Fshati : prishtin

Detajet e njoftimit

dyer te dhomave dhe dritare te reja me shumic dhe pakic 044363733

Kontakto njoftuesin

artoni
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 246
Vizita e fundit : 21/07 Ora 11:00
Nr i njoftimit : 10579
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK