Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Inventar per lokale-zyra

Postuar nga Prishtina ne 11/05/18

Informacion i pergjithshem

Qyteti/Fshati : Prishtine

Detajet e njoftimit

Rafta,mobilije,shank,tavolina te pershtatshme per butik,lokale.zyre etj
Te gjtha ne gjendje shum te mir te pademtuara.
Ne dispzicion jan:
4 rafte per ekspozim
Shank,
2 kolltuke dhe tavoline,
2 tavolina pune,
Zhveshtore

Kontakto njoftuesin

Prishtina
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 123
Vizita e fundit : 18/08 Ora 19:35
Nr i njoftimit : 12271
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK