Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Shitese femra

Postuar nga Balkan Master shpk ne 24/03/18

Informacion i pergjithshem

Qyteti/Fshati : Albi Mall

Pozicioni : Shites/e

Arsimi : I Larte

Eksperienca Pune : 1-3 vjet

Patente : A+B

Detajet e njoftimit

Balkan master shpk me linjen me te njohur ne mbare boten te veshjeve intime dhe me linjen e dyqaneve me te njohura Tezenis Intimissimi Calzedonia eshte ne kerkim te stafit te saj per ambjentet e reja ne qendren tregtare Albi Mall. Per secilen femer qe po kerkon nje ambjent argetues dhe rinor ju ftojme te aplikoni me cv tuaj ne adresen jpb@balkanmaster.com

Kontakto njoftuesin

Balkan Master shpk

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 467
Vizita e fundit : 22/09 Ora 13:01
Nr i njoftimit : 11920
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK