Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Staf per anije

Postuar nga TSTS Group ne 11/07/19

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 900,00 €

Qyteti/Fshati : Mesdhe

Pozicioni : Sherbime

Arsimi : 8 vjecar

Eksperienca Pune : Me pak se 1 vit

Patente : Jo

Detajet e njoftimit

Kerkojme staf per tragete dhe anije ne pozicione te ndryshme.
Me paga dukke filluar nga 945-2000$.
Kontrata 4-8 muaj me te drejte rinovimi.
Kriter gjuha e huaj.

Na kontaktoni tek nr +355696066189 ose +355696075888.
Email info@tstsgroup.com.

Kontakto njoftuesin

TSTS Group
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 118
Vizita e fundit : 18/02 Ora 23:20
Nr i njoftimit : 14358
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK