Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Shes Shokun Regjisor(bej ndrim)

Postuar nga Floridon Starabaja ne 22/05/17

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 8,20 €

Qyteti/Fshati : Prishtine, Gilan

Detajet e njoftimit

Shes shokun regjisor, ose bej ndrim me ndonje shok regjisor.
Eshte i perdorur shum dhe nuk kalon kohe me mua, per kete arsye dua ta shes dhe me ato pare ta bej nje shok te ri, apo ta bej ndrim direkt.

Kontakto njoftuesin

Floridon Starabaja

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 395
Vizita e fundit : 20/09 Ora 10:08
Nr i njoftimit : 9940
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK