Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Burri duhet te ketë penisin e fuqi...

Postuar nga Gashi ne 28/05/19

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 130,00 €

Qyteti/Fshati : Prishtine

Detajet e njoftimit

Po jua them direkt - femrave i pelqen kur burrat kane nje vinc te madh. Nuk ka dyshime! I dihet tanime se cfare eshte e rendesishme gjate seksit ndjesite, butesi, besimi, dhe gjera te tjera te kesaj natyre. Por ne momentin qe je brenda nje femre, e vetmja gje per te cilen mund te flitet eshte psikollogji e forte dhe e shpejte. Vetem ne kete moment elementet kryesore jane centrimetrat e gjatesise dhe gjeresise! Ceshtja eshte se, femrat dashurojne me veshet e tyre, por po aq i pelqen edhe nje kar i madh.

Ndoshta kjo nuk ka dhe aq rendesi per goca te cilat nuk kane eksperience me seksin apo per ato qe jane si peshq te ngordhur,por a do te ishit ju te interesuar te flinit me to? Do ju pelqenin me shume muhabete te lodhshme apo emocione te zjarrta? Epo, ne qofte se eshte keshtu, atehere, largohuni prej ksaj faqeje, sepse nuk do t'ju nevojiten gjerat qe do te permenden me poshte.

Ne qofte se kerkon nje partnere te eger ne krevat qe ti ngul thonjte ne kurriz dhe uleret aq shume sa komshiu ne katin e peste peson nje erekcion te madh atehere ty nuk te nevojiten ato gjatesite mesatare 15 me 2, por cka te duhet eshte MADHESI, te pakten edhe 14.224 cm per gjithmon.

Por si mund te perfitosh nje penis te madh e te trashe?
Une te thash edhe me heret se do te flas troc. Dhe po ta them qe tani se, nuk jam ndonje altruist i madh, nga koka gjer ne kembe. Ilacin per te cilin do t'ju flas me poshte, epo mire, une shkembeva e produktin. Por bera per nje produkt qe nuk eshte plere, por funkcionon vertete. Une e provova vete dhe me ndihmoi. Shih foton e meposhtme. Pas, fotove me mbajten mend dhe me ftuan te punoja si Striptist. U pranova nga publiku por femrat nuk cmendeshin me mua. E DIJA arsyen per kete dhe bera dicka per te ndryshuar situaten.

Pagova disa para, dhe mora Bimotin blue qe sapo kishte ardhur ne Afrika per te rritur permasat e penisit. Shitesi me dha garanci qe Bimori blue do funksiononte me siguri. Mire, pas kesaj, djali e kuptoi qe une do i ndaja koken ne dysh nese ajo gje nuk do funksiononte, pas parave qe e bleva. Por, fale Zotit, nuk kisha pse ta beja.

Fillova ta aplikoja cdo dite, nga nje fllaster neper vendet pa qime dhe per qdo dite duke ia ndryshuar vendet e aplikimit ne penisin tim , duke ndjekur instruksionet. Sigurisht, instruksioni i pare ishte qe ta perdorja rregullisht. Pas 5 ditesh, ne vend te 15/2 e kisha 17/3. Ishte shume bukur! Pas 6-7 ditesh, e kisha 18/4. Dhe per nje muaj, perfundova duke e pasur edhe shum ma te madh ku ishte arritur madhesia e penisit te dyfishuare. Pas kesaj pike, rritja e penisit vazhdoj me ngadale, sepse kishte arritur limitet gjenetike te trupit tim qe eshte jasht mase per shumicen e njerezve
Pasi iisha shfaqur Tarzani i vertete ne 2010 isha single dhe ne ate kohe kultura ne KOSOVE ishte krejtesisht tjeter, por une jam edhe sot i vequar. Ku edhe sot vajzat ne KOSOVE JAN te qmendura nga penisi i imi. Dhe te gjithat shprehin deshire per ta shikuar penisin timin dhe po ashtu kan deshire te luajn me penisin timin, por prap mbesin ne njeren ane te gezuara, po ashtu edhe te habitura. Pra vajzat e vune re shpejt ndryshimin qe i KALONTE PARA SYVE. Por nese flasim per bicepsin tim, perimetri nuk ishte rritur me shume se 1 centimeter. Pra, nuk kam dyshime se pse u bera TARZAN. Ne kete rast, kemi DICKA ME SHUME per te treguar

Tani, do ju them se pse i besova Fllasteri Bimor i kaltert dhe pse e bleva per aq shume para ne vend qe te perdorja masazhere, vakume, dhe budalleqe te tjera. Mbani mend qe penisi i mashkullit nuk eshte thjesht muskul. Nuk rritet dhe forcohet si pasoje e kontraktimit te muskujve. E famshmja Viagra punon ne te njejten menyre por rrit presionin e gjakut.
Meqe penisi nuk eshte nje muskul i zakonshem, eshte e PAMUNDUR te trajtohet me ushtrime!

Nese eshte shkruar kudo qe mund te behet eshte, totalisht SCAM. Penisi eshte fabrike, e mbuluar me shume kapilare te brendshme. Pra nese do te rrisesh masen e tij, duhet te rrisesh masen e kapilareve. Dhe per kete duhet te rrisesh elasticitetin! Dhe per kete, Fllasteri Bimor i kalert rrit elasticitetin per substancat qe permban. Nuk eshte mrekulli. Me kalimin e kohes penisi "do memorizoje" madhesine e tij te re dhe nuk eshte e nevojshme te perdoret me kremi ose ndoj capsull tjeter.
Duhet te them qe cdo perberes i tij eshte natyral dhe nuk ka efekte anesore. Me shikoni mua, jam i shendetshem dhe ndihem mire.

Dha tani shkojme tek selfiet e asaj qe folem me heret. Shikoni dhe xhelozohuni! Kete mund te arrish, CDOKUSH nga ju dhe, nese lakmoni mund te arrini rezultate me te mira. Fakti eshte qe pa e pare fare penisin tim, vajzat cmenden vetem kur ma prekin.

Te kesh penis kaq te forte eshte jo vetem lumturi per gruan time, por nje pjese e madhe e imazhit tim. Gjate performancave te mia, femrat nuk e shohin realisht, por ndjesia ben qe ato te cmenden dhe kjo gje i duhet nje mashkulli shqipetare

Mire djema, ne fund. Lajm i mire.Fllasteri Bimore i kaltert ka arritur ne KOSOVE. Dhe teknologjia ka bere qe ju mos te keni me nevoje te shpenzoni shuma te medha parash per ta blere. Mund ta merrni nga .. Tani nuk ka me pengesa per ate qe do te behet nje burre i vertete.
- Kete produkt bimore e zbuluane Afrikanet, dhe nga ky produkt bomore e fituan penisin e tyre fantastik. Dhe sot e perdorin ket produkt te gjith ata persona te cilet jan duke punuare ne firmat e pornove, per ti ktryer me sukses detyrat e tyre ne vendet e punes se tyre, dhe gjithashtu edhe per ti bere inqizimet ne videot e tyre.
RREZULTATET E ARRITURA:
1. E rrit penisin edhe 14.224 cm per gjithmone
2. Ereksione te forta
3. Zgjatje e deshires sexuale
4. Qendrueshmeri
5. Trashesi
6. Zgjerim
- Per Info Tel.ose Vib +37744845808
https://workplace.facebook.com/permalink.ph p…
Prishtine
QMIMI - 130 ero

Kontakto njoftuesin

Gashi
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 90
Vizita e fundit : 14/12 Ora 22:07
Nr i njoftimit : 14141
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK