Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

RRISNI PENISIN E JUAJ EDHE 14.224 C...

Postuar nga Astrit ne 31/07/18

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 130,00 €

Qyteti/Fshati : Prishtine

Detajet e njoftimit

1. Rrit penisin edhe 14.224 cm per gjithmon
2.. erixione te forta
3. Rezultati i pare ne javen e pare
4. Rritja e vellimit deri ne 69%
5.qendrushmeri ne sex
6. gjatesi, zgjerim
Turbo MAX Blue i riu ofron edhe deri 350% rezultate më të mira se formula e vjetër!
Turbo Max Blue Patches përshpejtojnë përbërësit e tyre aktivë për të stimuluar epshin mashkullor dhe për të stimuluar ereksionin e lartë.
Turbo Max Blue janë arna revolucionare, të dizajnuara në mënyrë që përbërësit e tyre të natyrshëm të thithin shpejt përmes lëkurës së trupit. Sistemi i tyre 100% natyral gjithashtu ka përfitime të shumta për shëndetin e përgjithshëm.
Nëpërmjet hulumtimit afatgjatë të fitocentrizës, shkencëtarët kanë zbuluar substanca natyrale që rrisin nivelet e testosteronit, rrisin qarkullimin e gjakut në penis dhe sigurojnë ereza më të mira. Substancat aktive arna Turbo Max Blue punojnë shpejt dhe nuk kanë efekte anësore.

Me përdorimin e rregullt të patch-it Turbo Max Blue mund të presësh ngritje të përmirësuar, libido më të mirë dhe ereza të kontrolluara në vetëm 3 javë.

Turbo Max Blue është i dedikuar për këdo që dëshiron të rritë epshin dhe të përmirësojë ngritjen. Flokët i dorëzojnë përbërësit drejtpërdrejt në qarkullimin e gjakut dhe fillojnë menjëherë me veprim.

Turbo Max Blue Patches janë produkti më i sigurt për të rritur testosteronin në treg. Ato janë bërë nga përbërësit 100% natyralë dhe nuk përmbajnë asnjë efekt anësor që mund të dëmtojë shëndetin tuaj.
Metoda e përdorimit:

Ngjit çdo ditë për një copë ne vende në një pjesë të pastër të lëkurës. Ditën tjetër vetëm të zëvendësojë fllasterin vjetër me fllaster një të ri. Kini kujdes të mos e mbani fllasterin gjithmonë në të njëjtin vend, në mënyrë që lëkura të mund të pushojë.

Përbërësit aktivë:
Gingseng

Ajo përmirëson fuqinë ngrerë dhe rrit epshin. Përveç kësaj, ajo ndikon në sistemin nervor qendror dhe impuls nervor udhëton më shpejt se penisi në tru që do t'ju sjellë orgazma mahnitëse!
Xhinko Biloba

Shumë njerëz e përdorin këtë fabrikë për të rritur përqendrimin dhe kujtesën, sepse rrit microcirculation. Përveç qarkullimit rritjet e gjakut në tru, e cila do të kontribuojë për një orgazmë të fortë përvojë, Xhinko gjithashtu përmirëson rrjedhën e gjakut në penis, të cilat do të kontribuojnë në ngritjen tuaj.

Saw Palmetto

Saw Palmetto është një nga bimët e pakta që forcojnë indet e trupit, veçanërisht ato të muskujve. Për shkak të përbërësve aktivë të kësaj bime në arna Turbo Max Blue, mbledhja juaj do të jetë e qëndrueshme dhe e qëndrueshme si kurrë më parë!

Damiana

Ka kohë që njihet si një nxitës Maja vjetër dhe nxitës të fortë seksuale, përveç efekteve të saj të shumta, Damiana rrit ndjeshmërinë e penisit ndaj stimujve, kështu që do të çdo touch do të jetë një përvojë krejtësisht të re!

Muira puama

Kjo shkurre Brazilian është në vendin e karnaval shumë i respektuar si një nxitës, dhe mjekësia moderne ka mësuar në lidhje me këtë bimë që vepron si një tonik tonik për shëndetin fizik dhe mendor.

Guarana

Një nga stimulantët më të popullarizuar në botë, Turquoise Max Turtlenex guarana ka një rol shumëplanëshe. Përveç zbutje të lëkurës ndaj substancës aktive sa më parë erdhi në trup, vepron si një burim i karburantit shtesë, e cila do t'ju japë forcë për maratonë seks!
Spërkatja është ejakulim tepër i parakohshëm,
Ju do të rrisni madhësinë e penisit tuaj ,
Ju do të përmirësoni performancën tuaj seksuale,
Ju do të rrisni qëndrueshmërinë dhe epshin e përgjithshëm,
- Kete produkt e zbuluane Afrikanet, dhe nga ky zbulim e perfituan edhe penisin e tyre dhe sot jan rekord boterore. Dhe sot ket produkt e perdorin edhe ata persona te cilet veprojn e punojn ne pornot e tyre per ti realizuar qellimet dhe deshirat e tyre ne inqizimet neper videot e tyre, si dhe veprimtarit e tyre

Kontakto njoftuesin

Astrit
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 356
Vizita e fundit : 15/12 Ora 13:02
Nr i njoftimit : 12831
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK