Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

shes biznesin (Pajisjet )

Postuar nga ceragem ne 11/10/18

Informacion i pergjithshem

Qyteti/Fshati : prishtine

Detajet e njoftimit

Shes pajisjet (shtratin)masazhues Ceragem qe eshte e perbere nga guret Jad, guret vullkanike me efekte mahnitese ne eleminimin e dhimbjeve te boshtit kurrizore ,qafes,supeve ,rregullon qarkullimin e gjakut ,pasqyren e gjakut ,sistemin e organeve tretese ,metabolizmin ,largon dhimbjen e muskujve ,supeve dhimbjen e qafes si dhe permireson poziten e trupit te femijet dhe te te rriturit .Pajisjet jane teknologjia e fundit dhe e gjitha eshte ne menyre automatike me dirigjues Pajisja mund te perdoret ne sallon ondulimi , ne ordinance fizioterapeutike ,tretmane etj Per informata me te hollesishme ju lutem na kontaktoni ne numrin 044543188

Kontakto njoftuesin

ceragem
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 282
Vizita e fundit : 05/12 Ora 19:54
Nr i njoftimit : 13161
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK