Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Shiten troje ne Sofali

Postuar nga Sofali ne 06/06/18

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 15 000,00 €

Qyteti/Fshati : Sofali

Detajet e njoftimit

Shiten troje ne Sofali-Prishtine ne siperfaqe te ndryshme prej 400 m2, 500, 600, 800 m2 ose me shume, me infrastrukture te plote duke filluar nga rruga, kanalizimi, ujesjellesi, rryma, gjithashtu ka leje ndertimi.

Kto troje gjenden përball lagjes
http://germiaresidences.com/

Verejtje:Qmimi per 100 m2 apo (1 ari) fillon nga 15.000 €, kjo varet nga pozita qe e preferoni.

Ne linkun me poshte mund te shihni se si eshte plani rregullativ ne kete pjese, e definuar me shifren F04 ne te cilen eshte pecaktuar ndertimi: Ndertimi per shtepi te veçantë 4 ari minimumi Ndertimi per shtepi dysh 3 ari min., dhe Ndertimi per shtepi ne rend 2 ai min https://kk.rksgov.net/prishtina/getattachment/Municipality/Departments/Administrates/PrishtinaData/Urbanizem/Kushtet-e-Rregullimit-te-Blloqeve_A3.pdf.aspx

Kontakto njoftuesin

Sofali
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 63
Vizita e fundit : 20/08 Ora 07:47
Nr i njoftimit : 12508
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK