Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Furrë për Pica

Postuar nga Liridon ne 05/11/18

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 200,00 €

Qyteti/Fshati : Prishtinë

Detajet e njoftimit

Furrë për pica dhe Sandwich

Kontakto njoftuesin

Liridon
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 139
Vizita e fundit : 17/04 Ora 05:55
Nr i njoftimit : 13244
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK