Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Sharr punime me drurit

Postuar nga Gashi ne 20/07/18

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 185,00 €

Qyteti/Fshati : Hajvali

Detajet e njoftimit

Shes sharr Tc-ss-405 E dhe Tc-mg-135 E per punime me druit (shkrojnjat) me garancion deri 21,02,2019

Kontakto njoftuesin

Gashi
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 240
Vizita e fundit : 18/04 Ora 23:12
Nr i njoftimit : 12796
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK