Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Shtepi ne shitje

Postuar nga Bekim ne 22/04/18

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 185,00 €

Qyteti/Fshati : Veternik

Numri i dhomave : 3

Detajet e njoftimit

Shitet shtepia ne lagjen veternik ka 186 m/2. Posedon perdhes: sallon kuzhine , toalet dhe depo katin e dyte ka tri dhoma gjumi toalet dhe teras te madhe.Pastaj ka garazh, alarm kamera inventor nxemje, klima posht dhe lart.

Kontakto njoftuesin

Bekim
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 82
Vizita e fundit : 19/08 Ora 07:14
Nr i njoftimit : 12166
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK