Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

ofertë serioze dhe të besueshme t...

Postuar nga silvia ne 23/06/17

Informacion i pergjithshem

Qyteti/Fshati : prizren

Detajet e njoftimit

Përshëndetje
Ne jemi një organizatë e krishterë që financave kredi në shumën që ju nevojitet dhe me kushtet që e bëjnë jetën tuaj më të lehtë. Ne ofrojmë kredi prej 500 € deri 5.000 € 000 problemeve për një tarifë 2% për çdo person të interesuar, ju mund të na kontaktoni përmes e-mail adresën tonë

Kontakto njoftuesin

silvia
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 244
Vizita e fundit : 22/07 Ora 17:30
Nr i njoftimit : 10107
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK