Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Canon EOS 5D Mark III

Postuar nga ferdi ne 21/01/17

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 375,00 €

Qyteti/Fshati : Elbasan

Detajet e njoftimit

na kontaktoni

blej 2 merrni 1 falas

Email: baldieferdie1@outlook.com

skype :: clerk.mikaelson

Whatsapp: +2348112101570

Mail.ru Agent: baldie.ferdie@mail.ru


Përshkrim

Canon është krenar për të paraqitur parashikuar shumë EOS 5D Mark III. Duke u bazuar në performancë të lartë të EOS 5D Mark II Canon, i ri kamera DSLR Canon ofron një zgjidhje të madhe, me shpejtësi të përmirësuar dhe zgjeruar funksionalitete kreative për të dy ende fotot dhe videot HD të plotë. Kornizë 22.3 megapixel plotë Canon EOS 5D Mark III është përmirësuar pothuajse në të gjitha aspektet.

Paketa Përmbajtja
 
1 Canon EOS 5D Mark III DSLR Camera
1 LP-E6 Battery Pack
1 LC-E6 Battery ngarkues
1 IFC-200U Data Cable (USB)
1 AVC-DC400ST AV Cable
1 Wide Qafa EW-EOS 5D Mark III rrip
1 EOS Digital Solution Disc
Guide 1 përdoruesit
1 Eyecup Eg

Kontakto njoftuesin

ferdi
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 641
Vizita e fundit : 22/09 Ora 08:30
Nr i njoftimit : 8615
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK