Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Shes shtepine ne qender te Ulqinit

Postuar nga Vanesa ne 30/12/17

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 80 000,00 €

Qyteti/Fshati : Ulqin

Numri i dhomave : 4

Detajet e njoftimit

Shes shtepine ne qender te Ulqinit.
|| kateshe.
4 dhoma nje prej tyre sallon me kuzhine dhe nje banjo.

Kontakto njoftuesin

Vanesa
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 127
Vizita e fundit : 20/07 Ora 01:24
Nr i njoftimit : 11251
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK