Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Dhoma dhe apartamente me qira, Vila...

Postuar nga Albert ne 10/08/17

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 20,00 €

Qyteti/Fshati : Strugë, lagjeja: Vreshtët e liqenit 86, Ezerski

Detajet e njoftimit

Nga 20 euro ...
Dhoma dhe apartamente për pushimet e juaja verore.

Për më tepër informata dhe fotografi:

https://www.facebook.com/Enhalon

Fun page ne Facebook. Fotoni 5% me një "Like" të faqes tonë në FB.

https://www.facebook.com/VilaEnhalon

Shikonani ne Youtube;
https://youtu.be/nHrG_z44TuI

Urdhëroni, kaloni pushime të këndshme në freskinë e Strugës legjendare.

Kontakto njoftuesin

Albert
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 269
Vizita e fundit : 22/09 Ora 08:33
Nr i njoftimit : 10419
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK