Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Merrni telefonin tuaj të mirë nga...

Postuar nga Benjamin ne 15/05/17

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 500,00 €

Qyteti/Fshati : tirana

Detajet e njoftimit

Të gjitha markat elektronike elektronike origjinale me 20 -30% zbritje në çmim
ÇMIMET JANË DUKE PËRFSHIRË SHIPPIMIN TANË, TAKSAT, SIGURIMIN DHE DETYRIMIN PËR TË OFRUAR NË DREJTIMIN TUAJ TË SWIFT-it.
Ne ofrojmë markave të ndryshme dhe produkte të reja autentike me pajisje të plotë në fabrikën origjinale mbyllur kuti 100% muajt origjinal muaj garanci ndërkombëtare.
Të gjitha prodhimet tona janë krejt të reja, nuk përdoren kurrë, kurrë nuk janë rindërtuar (të paketuara mirë dhe të mbyllura në kuti origjinale të kompanisë), ne mbajmë burime të shumta furnizuese për produktin tonë si një mjet për të qenë në gjendje që vazhdimisht të ofrojmë produktin më të mirë me çmimet më të mira.

Shënim për mirësjellje: Të gjithë telefonat janë të hapura dhe mund të përdoren me çdo kartë SIM. Asnjë aktivizim
Mirësi dërgoni kërkesën tuaj direkt tek ne Më poshtë

Whatsapp: +2349028624944 (gjithmonë në dispozicion), viber (+2349028624944), email, benjamin.1971@mail.ru
Faleminderit ...

Kontakto njoftuesin

Benjamin
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 410
Vizita e fundit : 14/07 Ora 20:03
Nr i njoftimit : 9892
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK