Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

doogee valencia 2 y100 pro

Postuar nga elisa ne 28/06/17

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 180,00 €

Qyteti/Fshati : berat

Detajet e njoftimit

madhesia: 72.1x142.6x9.35mm
pesha:151g
CPU: 4 berthama
GPU:2 berthama
RAM: 4 GB
Storage: 16 GB
Ekrani: 5 inch
Bateria: 1800 mAh Li-lon
kamera: kamera prapa 8 mp 3264x2448 pixels, kamera e perparme 5mp 1920x1080 pixels
kartat sim: numri i kartave 2 micro-sim mini-sim
karte memorje; po
Wifi: po wifi hotspot
USB: 2.0 micro USB
Bluetooth: 4.0
Gjendja shume e mire 10/10. Ne kuti perfshihet karikusi origjinal, kufjet origjinale dhe fshirese e xhamit.

Kontakto njoftuesin

elisa
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 301
Vizita e fundit : 11/07 Ora 23:27
Nr i njoftimit : 10133
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK