Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Tufe Bageti (Dhi-Keca)

Postuar nga Florenc ne 10/10/17

Ky njoftim ka nje video Kliko ketu per videon

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 12 000,00 €

Qyteti/Fshati : Bulqize/Strikcan

Detajet e njoftimit

Ne shitje Tufa e Bagetise, ne lidhje me tufen, gjendjen e saj, cmimin dhe cdo gje tjeter, ju lutem kontaktoni numrin celular ose rrjetet socjale te mundesuara me poshte:
Viber: 00306949692136
WhatsApp: +905513989515
Gmail: aurelballa.alb@gmail.com
Facebook: @Lenci Balla

Kontakto njoftuesin

Florenc
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 374
Vizita e fundit : 22/07 Ora 15:46
Nr i njoftimit : 10708
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK