Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Kthehu te resultatet

Dëshmia e kredisë

Postuar nga Jose ne 16/04/17

Informacion i pergjithshem

Cmimi : 12,00 €

Qyteti/Fshati : Berat

Detajet e njoftimit

A jeni duke kërkuar për një hua për nevojat tuaja? për të blerë një apartament? ose për një projekt?. por duart ju të mbërthyer apo kërkesa juaj është refuzuar nga banka. Tani më shumë merak për ju, shërbimit të financuar privatisht vetëm për të shpëtuar jetën time me një kredi prej 25 mijë dollarë për të ringjallur projektin tim. Gëzimi im është aq i madh, pse kam vendosur për të ndarë këtë mesazh me ju dhe nëse ju me të vërtetë të jetë në kontakt nevojë: josedelorme12@gmail.com për më shumë mirëkuptim. Së fundi të ketë zgjidhje për problemin tuaj si mua. falemnderit

Kontakto njoftuesin

Jose
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 403
Vizita e fundit : 19/09 Ora 13:00
Nr i njoftimit : 9579
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK