Shperndaje kete njoftim

   

Njoftime Rss

 

Postuar nga Zabit ne 30/04/17

Informacion i pergjithshem

Qyteti/Fshati : Peshkopi

Kilometra : 176000

Viti Prodhimit : 2006

Kondicioner : Po

Detajet e njoftimit

Mercedes-Benz Sprinter 211 5+1 2006 makina ka 176000 km. Makina sapo ka ardhur nga Gjermania. Makina eshte me dogane dhe eshte gati per targa. Tel:0683872399. Whatsapp: 0685871615

Kontakto njoftuesin

Zabit
Telefononi :

Ndrysho njoftimin

Statistika te'njoftimit

Numri i shikimeve : 531
Vizita e fundit : 22/07 Ora 13:11
Nr i njoftimit : 9767
Dergoja nje shoku :   
 
Per te lejuar nje shikimin te mire te faqes tonë, ju lutemi pranoni përdorimin e Cookies. OK